8. Zaduszki Jazzowe | eM Bnad & Ewa Uryga, Oliwia Kędziora

 In Aktualności

Zapraszamy Państwa do wysłuchania relacji z koncertu, który odbył się 8 listopada 2020r w naszej siedzibie Klub Relax w Jaworznie z okazji:
8. Zaduszki Jazzowe – eM Band & Ewa Uryga, Oliwia Kędziora

Zaduszki Jazzowe z Orkiestrą „eM Band” Jaworzno, to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz miejskich koncertów.
W ten wyjątkowy wieczór co roku gościmy wybitnych artystów, gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, którzy raczą publiczność swoim kunsztem muzycznym.
W tym trudnym dla nas roku, ze względu na trawiące obostrzenia koncert zaduszkowy nie mógł odbyć się w tradycyjnej formie, z tego powodu jest nam przykro, ponieważ kochamy kontakt z publicznością.
Wiemy, jak bardzo cenicie naszą działalność, dlatego postanowiliśmy 8. Zaduszki Jazzowe przygotować i wyemitować w formie online.

„eM Band” w składzie: Marek Malisz, Roman Marczyński, Jerzy Skalski, Erwin Żebro, Jakub Moroń, Robert Kosiński, Marek Łukaszczyk, Piotr Krawczyk, Jerzy Główczewski, Krzysztof Wojtyczko, Jarosław Bothur, Leszek Nowotarski, Mariusz Mączka, Bogusław Kaczmar, Michał Kapczuk, Grzegorz Wanatowicz, Michał Dziewiński.

Światło: Marek Gubała, dźwięk: Rafał Szumny, mix i master: Grzegorz Wanatowicz

#kulturawsieci #kulturaonline #koncertonline #koncert #eMBand #KlubRelax #Jaworzno #10lat #kulturawJaworznie

Recent Posts

Leave a Comment