Kamil Franczak

    Wokalista, prezenter, autor tekstów. Aktor estrady-ekstern z weryfikacją ZASP. Jest członkiem zespołu aktorskiego i wokalnego Teatru Rozrywki oraz wokalistą Orkiestry Rozrywkowej Miasta Jaworzno eM Band. Stale śpiewa jako solista w koncertach sylwestrowych i rozrywkowych.

    Franek, jak nazywają go współpracownicy, znajomi i przyjaciele, to doświadczony wokalista sceniczny, uczestnik i laureat wielu konkursów wokalnych w Polsce. Zdobył m.in. Grand Prix na 3. edycji konkursu AL LEGRO. TRIBUTE TO SZPILMAN w Sosnowcu, nominację do Nagrody Artystycznej ZŁOTA MASKA 2015  w kategorii „rola wokalno-aktorska” za projekt „PO GODZINACH” – Sceny Inicjatyw Twórczych (piosenki Marka Grechuty).
    Kamil Franczak był także finalistą w trzeciej edycji Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego (Gdańsk, wrzesień 2015).

    W latach 2004-2013 był wokalistą zespołu rockowego Zero Procent, z którym zagrał kilkaset koncertów w całej Polsce. Sprawdził się również jako prezenter w programie TVP 2 dla młodzieży „Poziom 2.0”.

    Ostatni projekt Franka to singiel promujący wydanie pierwszej solowej płyty jesienią 2016 r.